Choď na obsah Choď na menu
 


China v rozhovore s theGrio

2. 4. 2013

 

Na Disney Channel sa objavil nový seriál menom Farma R.A.K kde ako hlavnú rolu dostala naša China Anne McClain. Ale nemyslite si že toto je prvá Chinina rola v seriáli. Zahrala si aj vo filme The Gospel (Evanjelium) z roku 2005, v roku 2007  vo filme od Tyler Perry menom Daddy's little girls (Ockové malé dievčatká) a v roku 2009 vo filme House Of Payne kde stvárnila malú Jazmine Payne. 

V rozhovore s theGrio, China porozprávala o jej novej role v Disney seriáli a o jej plánoch do budúcnosti. 

Mladá herečka tvrdí,  že jej začiatok v zábavnom priemysle bol, keď ju rodinný priateľ presvedčil, aby išla na konkurz na film The Gospel. 

china-anne-mcclain-d23-expo-2011-day-2-slz20ipgdzxl.jpg"Môj otec mal kamaráta a ten nám povedal o konkurze kde by som mohla zahrať malú dievčinu ktorá nebude len hrať, ale aj spievať. Vedela som, že by som ten spev zvládla ale nevedela som, či by som mala odvahu sa postaviť a hrať pred kameri, pretože pred tým som ešte nemala tú česť.  Pri prvom konkurze som bola veľmi nervózna, ale stretla som partiu dievčat v mojom veku s ktorými som hrala, zabávala sa a oni ma tak celkovo upokojili. Po konkurze som si myslela , že som to zvládla celkom dobre a po 5 mesiacoch mi zavolali, že som tu rolu dostala. Po svojom prvom filme som si uvedomila, že herectvo ako moja práca by ma bavila a rozhodla som sa v tom pokračovať a stáť sa naozajstnou herečkou"

China v  seriáli Farma R.A.K (A.N.T Farm) hraje na veľa hudobných nástrojov, ako je gitara, trubka atď. a dokonca aj spieva. Naspievala aj úvodnú pesničku s názvom Exceptional (Výnimočná). 

"V reálnom živote sa naozaj venujem spevu a hrajem na akustickú a basovú gitaru a tiež na klavír a práve sa učím hrať na husle. Hrať na gitaru a klavír som sa naučila  aj sama s otcovou pomocou." Hovorí China.  

China má vlastne súkromného učiteľa a zo základnej školy odišla keď bola v treťom ročníku. Hovorí že tím, že nechodí na naozajstnú školu, si o to viacej užíva hru študentky Chiny Parksovej ktorá ju vlastne doplňuje. 

china-anne-mcclain-monsters_8441.jpg"Chodila som do školy až do 3. ročníka, potom so začala mávať školu doma. Ale ešte keď som chodila do školy, tak to bolo pre mňa úžasné, mala som veľa kamarátov, ale to sa nemôže rovnať s rolou Chiny Parksovej s A.N.T Farm. Chinu ktorú stvárňujem v seriáli, je viacej pokročilejšia ako ja. Je už na strednej škole a to má iba 11 rokov. Je to sranda hrať túto postavu a spoznala som super hercov-kamarátov s ktorými si sem-tam zahrám basketbal keď máme voľný čas a niekedy aj bowling."

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.